Stavby a montáže Hradec Králové

Opravář, údržbář, servis

Servis Hradec Králové

Zedník Hradec Králové

Zahradní práce

Truhlář, výroba an míru

Podlahy dřevěné

Pro dům & zahradu, stavby a rekonstrukce...
: 608 372 171 Po-Pá 8.00 - 17.00
: stavba-montaz@seznam.cz

Hledáte odpovědi na své otázky a jaké máme ceny?

Snadno a rychle získáte odpovědi na otázky, které nám naši klienti často pokládají. Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď, neváhejte nás kontaktovat.

Ano, pracujeme po celé republice. Počítejte však mírný poplatek za naši cestu, podívejte se na ceny dopravy.
Potřebné nářadí máme a vše si přivezeme. Od zednické lžíce, vrtačky, sekačky, tlakové myčky....
Materiál si můžete samozřejmě koupit, ale my vše klidně zařídíme a přivezeme. Máme vlastní smluvní dodavatele za velmi solidní ceny.
Nemusíte, pracujeme samostatně. Stačí nám ukázat kde, kdy a co. Jsme dochvilní, precizní, čistotní a samozřejmě se nemusíte o nic obávat.
Ano, ale budete to mít o něco dražší, za svátky a víkendy se účtuje až 25% příplatek k základní hodinové sazbě.
Pracujeme podle možností, standardně od 7.30 do 16.00 hodin. Bude-li potřeba pracujeme samozřejmě i déle a potřeb urychlení zakázky. Za práce v nočních hodinách od 22.00 hod. do 7.00 hod je účtován 50% příplatek k základní hodinové sazbě.
Záleží na rozsahu práce a potřeb urychlit zakázku. Vše záleží na vzájemné dohodě a potřeb zákazníka.
Každou zakázkovou práci dáme do pořadníku a zvážíme naše možnosti, proto neváhejte se zadáním požadavku. Neslíbíme nic, co nemůžeme splnit.
Při opakovaném využití našich služeb poskytujeme slevu až 20% ze základní hodinové sazby nebo smluvní ceně.
Ne, naopak velmi často se dohodneme na smluvní ceně a kalkulaci zakázky. Máte pak pod kontrolou, že práce nikdo nebude prodlužovat, ale to mi i tak nikdy neděláme.:))
Podle našich možností, spolupracujeme s řadou kvalitních řemeslníků a práci rozdělíme podle jejich rychlosti a časových možností.
První hodina práce stojí 350 Kč za každého našeho pracovníka. Každá další hodina se účtuje po půlhodině. Časově náročnější práce jsou vždy na vzájemné dohodě a smluvní ceně. Cenu za konečnou práci si odsouhlasíme vždy předem, pokud budeme znát celkovou časovou náročnost! Nejsme plátci DPH.
Každá práce má svoji náročnost a potřebuje různě šikovné ruce, proto i můžeme účtovat i méně či více za hodinovou práci. Zkušený obkladač nebo lakýrník bude dražší než když budeme pouze sekat zahradu:))
Cenu dopravy za osobní auto po Hradci Králové neplatíte! Doprava materiálu, převoz mechanizace, stěhování, vyklízení, dovoz nábytku apod. účtujeme paušálem 500 Kč po Hradci Králové. Vše záleží na rozsahu a množství přepravovaného materiálu.
Za cestu osobním autem mimo Hradec Králové účtujeme 8 Kč za každý kilometr tam i zpět. Cestu s dodávkou (doprava materiálu, převoz mechanizace, stěhování, dovoz nábytku apod.) účtujeme 14 Kč za každý kilometr tam i zpět.
Je to snadné, zádáme cílovou adresu do Google map a počítáme nejkratší cestu z Hradec Králové.
Ano, veškerý materiál můžeme nakoupit sami. Cenu použitého materiálu budeme vždy s vámi konzultovat předem.
Nejme plátci DPH, tak máme výhodnější ceny. Doklady vystavíme na konci práce. Při účtování záloh obdržíte zálohovou fakturu. Víte předem za co platíte a kolik to bude stát. Po dokončení obdržíte konečné vyúčtování. Doklady k zakázce vám navíc hned přijdou e-mailem – pohodlně a bez papírů navíc.
Po dokončení zakázky zaplatíte jednoduše převodem na základě vystavené konečné faktury. Zálohové faktury hradíte průběžně také převodem na účet.
Ano, naše ceny mohou být i smluvní, vše můžeme dohodnout podle rozsahu a náročnosti práce.
Ano, samozřejmě za naši práci ručíme.
Nestává se nám to, ale můžete být v klidu. Když něco poškodíme, tak to opravíme nebo nahradíme.
Reklamace nemáme a pokud by nastala, tak rychle a vztřícně.